W Internecie można zaistnieć na wiele sposobów. Przy pomocy strony WWW można z klasą zaprezentować wartości, filozofię i produkty/ofertę jakie Państwa firma oferuje. To z kolei prowadzi do zaangażowania kienta lub przynajmniej do zapamiętania Państwa marki.

Wszystkie strony internetowe jakie wykonuję są projektowane indywidualnie i stworzone z myślą o elegancji i jakości. Nie używam szablonów stron WWW, a zawsze staram się zaproponować coś unikalnego dopasowanego do klienta.
Strony WWW jakie wykonuję są też responsywne co oznacza lepsze doświadczenie użytkownika strony na urządzeniach mobilnych, gdyż strona dostosowuje się płynnie do szerokości ekranu.

Stworzyłem swój autorski  CMS czyli system zarządzania treścią z myślą o użytkownikach, którzy oczekują bezproblemowej i prostej edycji treści na stronie. CMS oferuje duże możliwości edycyjne i jest nastawiony na maksymalne wypromowanie na stronie wprowadzonych treści, co przekłada się na odpowiednią optymalizację pod pozycjonowanie strony w Google.

Strona WWW może być mniej lub bardziej skomplikowana co wpływa na jej cenę, ale przeciętnie strona WWW z:

  • indywidualnym projektem graficznym,
  • nieograniczoną ilością stron i podstron oraz zdjęć
  • z zapleczem umożliwiającym łatwą edycję (CMS)
  • optymalizacją pod naturalne pozycjonowanie strony
  • wersją responsywną / mobilną
  • zaprojektowanie kilku sliderów / banerów reklamowych będących kluczowymi elementami wizualnymi strony
  • budżetem 15 kredytów na zdjęcia na fotolia.com

to koszt rzędu 2100zł netto. Cena jest do negocjacji - jeżeli wiedzą Państwo czego dokładnie oczekują lub np. mają własne materiały fotograficzne możliwe, że uda się ograniczyć koszt strony WWW.

Proces wykonywania zaczyna się od dostarczenia przez Państwa logo, materiałów i oczekiwań wobec strony - jeżeli oczekiwania przerosną powyższy budżet przedstawię wycenę na wykonanie opisanej przez Panstwa strony. Po akceptacji warunków przygotowuję projekt graficzny strony, po akceptacji z Państwa strony przygotowuję wersję beta strony gdzie z łatwością będą Panstwo mogli wprowadzać treść (cena tego nie obejmuje, ale mogę to za Państwa zrobić jeżeli takie będzie Państwa życzenie). Na tym etapie będą Państwo mogli zgłaszać błędy i ja będę się starał sprawnie je eliminować - po finalnej akceptacji i rozliczeniu strona WWW będzie mogła być uruchomiona. 

Jeżeli zaczynacie Państwo swój biznes to oferuję również kompleksowo przygotowanie logo oraz całokształtu materiałów reklamowych - świetny sposób na zbudowanie wizerunku swojej firmy. Klienci często decydują się też połączyć powstawanie nowej strony z rebrandingiem czyli odświeżeniem swojego logo - w tym z powodzeniem również mogę pomóc.